Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsaw Dance 2015

FREEDOM DANCE CUP - Radom 2016

Plakat Puchar Swiata RadomA1PTSerdecznie zapraszamy na pierwszy Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego FREEDOM DANCE CUP - Radom 2016. Impreza odbędzie się w dniach 17-18 września 2016 roku na Hali MOSiR w Radomiu. 

Turniej będzie miał rangę PUCHARU ŚWIATA WDC AL w stylu standardowym dla kategorii Under 10, Under 12, Under 14, Under 16, Under 18, Under 21 oraz Amatorów. W stylu latynoamerykańskim turniej będzie miał charakter WDC AL OPEN TO THE WORLD w kategoriach:  Under 10, Under 12, Under 14, Under 16, Under 18, Under 21 oraz Amatorów.

FREEDOM DANCE CUP jest turniejem otwartym dla wszystkich tancerzy wszystkich federacji i realizuje ideę FREDOM TO DANCE.

Umiejętności tancerzy oceni grono najwybitniejszych sędziów, prawdziwych autorytetów polskich i światowych.  

Czytaj dalej

MISTRZOSTWA POLSKI w PRO-AM 2016

plakat MP PR AM 2016 150Zapraszamy na: Mistrzostwa Polski w Tańcu Towarzyskim 2016 w kategorii PRO-AM, Mistrzostwom towarzyszą turnieje: Turniej Tańca w kategorii PRO-AM. Organizatorami mistrzostw są: Polski Związek Tańca Sportoweg, Akademia Tńca i Polski Taniec SA.

Więcej informacji na stronie:     www.akademiatanca.pl

Zapraszamy!

Czytaj dalej

Promocja przez sport niejedno ma imię - portal aktualnościturystyczne.pl

Loga-MS-2015.jpg24 października 2015 roku rozegrane zostały, po raz pierwszy w historii Mistrzostw Świata WDC Par Zawodowych w Tańcach Latynoamerykańskich, w Polsce. Przywilej organizacji największego wydarzenia w sporcie tanecznym na świecie otrzymała spółka Polski Taniec SA w roku 2013, dzięki zaangażowaniu w rozwój idei „freedom to dance" w Polsce, głoszonej przez World Dance Council. Dzięki znakomitych osiągnięciom par polskich na arenie światowej nasz kraj mógł otrzymać licencję na organizacje tak wielkiej imprezy.

Czytaj dalej

Portal tanecznymkrokiem.wordpress.com o Mistrzostwach Światach w Warszawie

selfie_watermarked.jpgOd Mistrzostw Świata Zawodowców w Tańcach Latynoamerykańskich 2015 minął już tydzień, a my wciąż nie możemy się otrząsnąć. Piękny taniec, doskonała organizacja, najlepsze pary taneczne, ogrom emocji – a to wszystko w stolicy naszego kraju. Jednego jesteśmy pewni – nie potrafimy opisać słowami tego co działo się w DoubleTree by Hotel Hilton w Warszawie. Najlepiej o imprezie mogą świadczyć opinie zagranicznych gości, którzy jednogłośnie wyrażali swoje zachwyty, stwierdzając, że Polska postawiła na kolejne lata poprzeczkę bardzo, ale to bardzo wysoko.

Czytaj dalej

Mistrzostwa Świata w Tańcach LA - relacja portalu warszawa.pl

Mistrzowie.jpg24 października 2015 r. po raz pierwszy w swej historii zawitał nad Wisłę turniej organizowany co roku od 56 lat. Mistrzostwa Świata Zawodowców w Tańcach Latynoamerykańskich.

W stolicy mieliśmy okazję gościć reprezentantów ponad 30 krajów świata, szukając wśród nich tej jedynej, najlepszej pary zawodowych tancerzy tańców latynoamerykańskich. Do zawodów stanęło ponad 60 par ze ścisłej czołówki tańca towarzyskiego. Zjechali się do hotelu Hilton DoubleTree z całego świata, by w dwuminutowych pokazach wytańczyć 5  latynoamerykańskich klasyków–sambę, cza-czę, rumbę, paso doble i jive. 

Czytaj dalej